wtorek, 23 kwietnia 2013

Pudełeczko z materiału i płyty cd

Oj czemuż ja czemuż szyć nie umiem?!Jak bym chciała umieć;)
Niestety dla mnie szycie to kosmos,ale wśród Was są zapewne zdolne(ni) w tej dziedzinie,więc może coś takiego?



Pomiędzy dwoma warstwami materiału wkładamy płytę i przeszywamy blisko płyty


Potem docinamy koło do odpowiedniej wielkość
i przeszywamy jak pokazanie na zdjęciu,po czym w otworki wkładamy wypełnienie




Czas na pokrywkę



Doszywamy koronkę lub wstążkę


i gotowe;)

Przecież ja właściwie mogę sobie takie w rękach uszyć;)
Dzięki za wizytę











Kwiaty z papierowego sznurka

Witam serdecznie i dziękuję Tym wszystkim ,którzy zostawiają po sobie ślad i którzy dają mi wiarę,że warto  prowadzić tego bloga;)
Dzisiaj kwiaty z papierowego sznurka.Podobno takie sznurki można kupić w sklepach budowlanych lub ogrodniczych,


Taki sznurek trzeba rozwinąć i pociąć na 12cm paski


Składamy paski na pół po przekątnej i mocujemy drucikiem


w kolejnych paskach zaokrąglamy rogi i składamy jak pokazane na zdjęciu







Mam nadzieję,że Wam się spodobały;)
Pozdrawiam 











poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Żonkile z wytłaczanek do jaj


Sezon na wiosenne kwiaty w pełni ,więc kursi na żonkile


Kurs krok po kroku znajduje się 
tutaj


Stokrotki z krepiny

Krepina,to jest coś co bardzo lubicie,więc dzisiaj znów kursik;)
Stokrotki 

Cały kurs znajdziecie tutaj


Kwiaty z pończoch -irysy

Witam;)
Dzisiaj następny kwiatek z pończoch,Ja osobiście nigdy nie próbowałam tej techniki,ale efekty mogą zaskakiwać.Dla mnie ten irys to wyższa szkoła jazdy;)
Zastanawiam się też skąd brać takie kolory.








Dziękuję za wizytę i pozdrawiam;)







Pomysły na wykorzystanie plastikowych butelek

Witam;)
Od kilku dni nie wstawiałam żadnych postów,bo musiałam troszkę odpocząć od blogera,od kursów,od internetu w ogóle ;)Zajęłam się tylko moimi wyplataniem i muszę Wam powiedzieć,że rurki będą mi się śniły przez kilka dni;)
Dzisiaj pokażę Wam super pomysły,na wykorzystanie plastikowych butelek.





2

3




4




płyty cd i złączone butelki plastikowe



A na koniec sposób na zaokrąglenie brzegów butelki


przykładamy papier i prasujemy gorącym żelazkiem



Myślę,że temat fajny,więc pewnie będę do niego wracać.
Dziękuję za wizytę:)



















czwartek, 18 kwietnia 2013