Niestety dla mnie szycie to kosmos,ale wśród Was są zapewne zdolne(ni) w tej dziedzinie,więc może coś takiego?
Pomiędzy dwoma warstwami materiału wkładamy płytę i przeszywamy blisko płyty
Potem docinamy koło do odpowiedniej wielkość
i przeszywamy jak pokazanie na zdjęciu,po czym w otworki wkładamy wypełnienie
Czas na pokrywkę
Doszywamy koronkę lub wstążkę
i gotowe;)
Przecież ja właściwie mogę sobie takie w rękach uszyć;)
Dzięki za wizytę

