Zobaczcie sami jakie fajne ozdoby można wyczarować z suchych roślinek,papieru akwarelowego ,papieru woskowanego i kleju PVA i maszyny do szycia
papier akwarelowy
wstążkę umieszczamy pomiędzy warstwy papieru
klej PVA rozcieńczamy w owdzie .Jedna część wody 4 części kleju
umieszczamy na papierze woskowym i obficie pokrywamy klejem
Kiedy wszystko wyschnie wycinamy odpowiednią wielkość i złotą nitką zszywamy zielnik z papierem akwarelowym
Może ktoś z Was wykorzysta ten pomysł;)
Pozdrawiam
