wtorek, 4 czerwca 2013

Wykorzystanie suchych kwiatów w scrapbookingu

Wertując internet natknęłam się na kapitalny pomysł wykorzystania suchych kwiatów.
Zobaczcie sami jakie fajne ozdoby można wyczarować z suchych roślinek,papieru akwarelowego ,papieru woskowanego i kleju PVA i maszyny do szycia




papier akwarelowy


wstążkę umieszczamy pomiędzy warstwy papieru


klej PVA rozcieńczamy w owdzie .Jedna część wody 4 części kleju



umieszczamy na papierze woskowym i obficie pokrywamy klejem




Kiedy wszystko wyschnie wycinamy odpowiednią wielkość i złotą nitką zszywamy zielnik z papierem akwarelowym









Może ktoś z Was wykorzysta ten pomysł;)
Pozdrawiam























poniedziałek, 3 czerwca 2013

Kwiaty z liści kukurydzy

Kiedy zobaczyłam prace,które można wykonać z liści kukurydzy,to po prostu bez pamięci się zakochałam;)
Teraz tylko czekać na kukurydziany sezon i działać;)







trzeba wyciąć prostokąty













no niestety ten element,czyli sztuczny liść absolutnie mi się nie podoba

a teraz drugie różyczki


















I jak Wam się ten pomysł podoba?
Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko i dzięki,że zaglądacie;)







































sobota, 1 czerwca 2013

Jak zrobić koszyk z podwójnymi ściankami


Wpadłam w tę wiklinę po uszy.Pogoda w Irlandii jest jaka jest,więc zamiast spędzać czas na świeżym powietrzu,siedzę i wyplatam;)
Ostatnio powstały dwa okrągłe koszyczki z podwójnymi ściankami.








Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak je zrobić, zapraszam na mojego papierowego bloga


Pozdrawiam;))




 

Skrzyneczka z pudełka po butach

Papierowe rurki to nie tylko wyplatanie.Kasia pokazała jak papierowymi rurkami ozdobić zwykłe pudło po butach;)


zapraszam Was na bloga Kasi po szczegółowe instrukcje')

.