To również dobre miejsce do promocji Waszych blogów.Jeśli chcecie podzielić się swoimi kursami napiszcie do mnie. Osoby,których kursy udostępnię, pobierają baner bloga i dopisują się do obserwatorów. W zgłoszeniu może znaleźć się tylko jeden link. Zgłoszenie kursu nie jest równoznaczne z jego udostępnieniem. Twórzmy razem to miejsce i szanujmy się wzajemnie;) PUBLIKOWANE TUTAJ KURSY NIE SĄ MOJEGO AUTORSTWA.NIE WYKONUJĘ PRAC POKAZYWANYCH W POSTACH.
środa, 26 czerwca 2013
Frywolitkowe motyle wzory
Kochane frywolitkoholiczki ,specjalnie dla Was wzory motylków;)
W następnym poście też będzie sporo wzorów na frywolitkowe cuda,więc zapraszam;)
wtorek, 25 czerwca 2013
Piłka robiona na szydełku
Wzięło mnie ostatnio na szydełkowanie,więc poszukuję fajnych wzorów.
Widziałam kiedyś piłkę,ale nie wiedziałam jak połączyć ze sobą wzory.
Dzisiaj się na nią natknęłam i dzielę się z Wami.Nie rozgryzłam jeszcze tego schematu,ale u mnie to jest tak,ze na sucho nie potrafię.Muszę mieć wełnę i szydełko,żeby do czegoś dojść.
Widziałam kiedyś piłkę,ale nie wiedziałam jak połączyć ze sobą wzory.
Dzisiaj się na nią natknęłam i dzielę się z Wami.Nie rozgryzłam jeszcze tego schematu,ale u mnie to jest tak,ze na sucho nie potrafię.Muszę mieć wełnę i szydełko,żeby do czegoś dojść.
Chyba nie jest to trudne;)
Pozdrawiam
Frywolitki-wzory
Uwielbiam frywolitki,niestety nigdy nie posiądę umiejętności ich robienia;(
Kiedyś próbowałam się nauczyć,ale wiedza do mnie nie dotarła i pozostało mi tylko podziwianie innych;)
Zebrałam kilka wzorów,może ktoś się poczęstuje;)
Mam nadzieję,że Wam się spodobały ;)
Pozdrawiam
poniedziałek, 24 czerwca 2013
Jak zrobić ozdobne wieczko do koszyka
Witam;)
Dzisiaj zamiast wstępu na temat tego wieczka,pozwolę sobie napisać kilka słów wyjaśnienia.
Mam nadzieję,że Danusia mi wybaczy;)
Czytając Wasze komentarze,widzę,że niektórzy z Was gratulują mi pomysłów i wykonania.
Prezentowane tutaj tutoriale nie są mojego autorstwa.
Kursy ,które przedstawiam w całości,wyszukane są w sieci,ale nie na blogach.
Jeśli kurs był znaleziony na jakimś blogu,wrzucam tylko zdjęcie pracy,autora pracy i aktywny link.
Oczywiście sama też przygotowuję kursiki i też udostępniam je tutaj,ale jest to malutki procent i zazwyczaj piszę,że to moja praca.
Także kochani dzięki,ze zostawiacie komentarze ,bo dzięki temu wiem co Was interesuje i co jest bardziej,a co mnie popularne.Głupio mi jednak czytać pochwały,które tak naprawdę ,mnie się nie należą;)
Aniołek z masy solnej-malowanie
Kochani moi ;)Kiedyś udostępniłam kurs na zrobienie słonego aniołka z serduszek KLIK
Dzisiaj będzie o jego malowaniu.
Dzisiaj będzie o jego malowaniu.
Całość lekcji malowania znajdziecie na blogu
Miłej nauki;))
Pozdrawiam
sobota, 22 czerwca 2013
Ramka w stylu shabby
Styl shabby jest cudowny ,ale ma to do siebie,ze nie wszystkim pasuje do wystroju mieszkania.
Szkoda,że nie mogę poustawiać cudeniek takich,jak ta ramka.
Autorką pracy jest Elena z bloga http://tuargaritka.blogspot.ie/2013/06/1015.html
Szkoda,że nie mogę poustawiać cudeniek takich,jak ta ramka.
Autorką pracy jest Elena z bloga http://tuargaritka.blogspot.ie/2013/06/1015.html
Dziękuję za wizytę i pozdrawiam;)
środa, 19 czerwca 2013
Jak zrobić koszyk z papierowych koralików
Danutka to moja blogowa koleżanka,która ma nieziemskie pomysły;)U niej zawsze jest ciekawie i bardzo kolorowo;)
Ostatnio zrobiła oryginalny koszyczek z papierowych koralików.
http://danutka38.blogspot.ie/2013/06/koszyk-z-koralikow-kursik.html
Dziękuję za to,że jesteście;))
Ostatnio zrobiła oryginalny koszyczek z papierowych koralików.
Cały kursik znajdziecie na blogu Danusi
Dziękuję za to,że jesteście;))
Subskrybuj:
Posty (Atom)











