środa, 26 czerwca 2013

Frywolitkowe motyle wzory

Kochane frywolitkoholiczki ,specjalnie dla Was wzory motylków;)















W następnym poście też będzie sporo wzorów na frywolitkowe cuda,więc zapraszam;)














wtorek, 25 czerwca 2013

Piłka robiona na szydełku

Wzięło mnie ostatnio na szydełkowanie,więc poszukuję fajnych wzorów.
Widziałam kiedyś piłkę,ale nie wiedziałam jak połączyć ze sobą wzory.
Dzisiaj się na nią natknęłam i dzielę się z Wami.Nie rozgryzłam jeszcze tego schematu,ale u mnie to jest tak,ze na sucho nie potrafię.Muszę mieć wełnę i szydełko,żeby do czegoś dojść.


Chyba nie jest to trudne;)
Pozdrawiam


Frywolitki-wzory

Uwielbiam frywolitki,niestety nigdy nie posiądę umiejętności ich robienia;(
Kiedyś próbowałam się nauczyć,ale  wiedza do mnie nie dotarła i pozostało mi tylko podziwianie innych;)
Zebrałam kilka wzorów,może ktoś się poczęstuje;)






























Mam nadzieję,że Wam się spodobały ;)
Pozdrawiam 




























poniedziałek, 24 czerwca 2013

Jak zrobić ozdobne wieczko do koszyka

Witam;)
Dzisiaj zamiast wstępu na temat tego wieczka,pozwolę sobie napisać kilka słów wyjaśnienia.
Mam nadzieję,że Danusia mi wybaczy;)

Czytając Wasze komentarze,widzę,że niektórzy z Was gratulują mi pomysłów i wykonania.
Prezentowane tutaj tutoriale nie są mojego autorstwa.
Kursy ,które przedstawiam   w całości,wyszukane są  w sieci,ale nie na blogach.
Jeśli kurs był znaleziony na jakimś blogu,wrzucam  tylko zdjęcie pracy,autora pracy i aktywny link.
Oczywiście sama też przygotowuję kursiki i też udostępniam je tutaj,ale jest to malutki procent i zazwyczaj piszę,że to moja praca.
Także kochani dzięki,ze zostawiacie komentarze ,bo dzięki temu wiem co Was interesuje i co jest bardziej,a co mnie popularne.Głupio mi jednak czytać pochwały,które tak naprawdę ,mnie się nie należą;)
A teraz cudne wieczko Danusi;)Przypomina mi, płytę kompaktową;)



A tutaj znajdziecie kursik:)



Aniołek z masy solnej-malowanie

Kochani moi ;)Kiedyś udostępniłam kurs na zrobienie słonego aniołka z serduszek KLIK
Dzisiaj będzie o jego malowaniu.


Całość lekcji malowania znajdziecie na blogu

Miłej nauki;))
Pozdrawiam

sobota, 22 czerwca 2013

Ramka w stylu shabby

Styl shabby jest cudowny ,ale  ma to do siebie,ze nie wszystkim pasuje do wystroju mieszkania.
Szkoda,że nie mogę poustawiać cudeniek takich,jak ta ramka.
Autorką pracy jest Elena z bloga http://tuargaritka.blogspot.ie/2013/06/1015.html







Dziękuję za wizytę i pozdrawiam;)







środa, 19 czerwca 2013

Jak zrobić koszyk z papierowych koralików

Danutka to moja blogowa koleżanka,która ma nieziemskie pomysły;)U niej zawsze jest ciekawie i bardzo kolorowo;)
Ostatnio zrobiła oryginalny koszyczek z papierowych koralików.




Cały kursik znajdziecie na blogu Danusi

http://danutka38.blogspot.ie/2013/06/koszyk-z-koralikow-kursik.html

Dziękuję za to,że jesteście;))