Dzień dobry;)
Kochani moi (przepraszam wszystkich panów,za to,że zbyt często zwracam się tylko do pań) postanowiłam wprowadzić maleńkie zmiany zasad, dotyczących udostępniania kursów.
Ale zanim to,to znów muszę przypomnieć o kulturze .
Prowadzenie tego bloga to dla mnie czysta przyjemność,organizuję konkursy,udostępniam tutoriale,fajnie się bawię,ale są chwile,kiedy ogarnia mnie smutek i najzwyczajniej w świecie górę biorą nerwy.
Nie chcę podziękowań,ale chciałabym jednego,żeby pewne osoby zaczęły traktować mnie jak człowieka,a nie jak automat do promocji swoich blogów.
Wiele razy o tym tutaj pisałam,sporo się zmieniło,ale i tak pojawiają się osoby,które myślą inaczej .
Czy naprawdę tak trudno jest użyć słowa proszę,lub dzień dobry?!
Jeśli trudno,to trudno,ja takie wiadomości będę wywalać do kosza.
Przepraszam ,że tak ostro,ale grzeczniej pisałam już kilka razy.
Większość z kursów publikowanych na blogu wyszukuję sama,ale każdy z Was może przesłać mi linka ze swoim tutorialem.
Do tej pory było tak,że udostępniałam każdy kurs,który otrzymałam,no chyba,że był to pomysł z jednym zdaniem wyjaśnienia, jak praca powstała.
Ponieważ chciałabym,aby blog był ciekawy i na jako takim poziomie,nie każdy zgłoszony kurs będzie publikowany.
Mam nadzieję,że wiecie co mam na myśli i że mnie rozumiecie.
No a teraz zmykam się pakować,bo jutro całuję polską ziemię;)))







